A Hajdúböszörményi Eötvös József Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és AMI városi szépkiejtési versenyt hirdet meg angolul tanuló általános iskolai diákok számára, a  hangos olvasás világnapjához kapcsolódóan.

Célcsoport: 5 – 8. évfolyam tanulói, az intézményekből kategóriánként 3 fő regisztrációjával.

Értékelés: 5-6 évfolyam és 7-8. évfolyam hirdetünk helyezést.

Ideje: 2023. február 1. (hangos olvasás világnapja) 14:00

A verseny két részből áll: először egy szabadon választott vers vagy prózarészlet előadására kérjük meg a jelentkezőket, majd egy ismeretlen szöveget kell felolvasni a diákoknak.

A zsűritagok értékelés kritériumai: helyes hangképzés, hangsúlyozás, hanglejtés, mondattagolás, szövegtudás, előadásmód.

Jelentkezési határidő: 2023. január 20.

Kérjük a mellékelt jelentkezési lap kitöltését a fenti e-mail címre vagy a kildiko@gmail.com visszaküldeni. A fotó készítéséről a kitöltött hozzájáruló nyilatkozatot a verseny napján szíveskedjenek elhozni.

Számítunk az angol nyelvet szerető és szépen beszélő diákok, az őket felkészítő és bíztató angoltanár kollégák lelkes munkájára!

Jó felkészülést kívánva üdvözletünket küldjük: az angol nyelvi munkaközösség